Łódź dobrym miejscem na inwestycje mieszkaniowe

Jeszcze nie tak dawno Łódź była miastem rozpamiętującym upadek przemysłu włókienniczego. Dzisiaj Piotrkowska jest nowoczesną ulicą, z mnóstwem sklepów jakich nie powstydziłaby się każda metropolia światowa. Do Łodzi przenoszą się przedstawicielstwa przedsiębiorstw zagranicznych, krajowych. Dzieje się tak, gdyż to właśnie w Łodzi można mieć reprezentacyjną siedzibę stosunkowo niewielkim kosztem. Dopiero powstają wysokie budynki biurowe, szklane ściany na żelbetonowych konstrukcjach, wykończone drewnem.

Przed nowoczesnymi budynkowami znajduja się miejsca postojowe, podziemne garaże. Całodobowy monitoring i ochrona zapewniają bezpieczeństwo. To miejsca, gdzie warto mieć własne biuro. Wielu deweloperów zdecydowało się na inwestycje właśnie w Łodzim gdyż ich koszt był relatywnie konkurencyjny. Obecnie  menedżerowie mają do wyboru coraz więcej klasycznych biurowców. Ale to nie koniec pomysłów inwestycyjnych w tym mieście. Deweloper w Łodzi może zadziwić nie tylko menedżerów. Powstają apartamenty dla prywatnych odbiorców i całe zielone osiedla mieszkaniowe dla młodych rodzin, wiążących swoją przyszłość z nowoczesnym, wygodnym miastem, jakim obecnie staje się Łódź.

Ciekawe osiedle

Osiedle na obrzeżach miasta łączą bliskość infrastruktury miejskiej z podmiejskimi terenami rekreacyjnymi. Najwyższa jakość wykonania domów, jak i wykorzystywanych przy budowie materiałów, zapewniają wysoki standard osiedli.  Kameralna atmosfera, place zabaw dla dzieci, osiedlowe sklepy, wszystkie te elementy zachęcają do zamieszkania. Wiele osiedli ma całodobowy monitoring i ochronę, co jest dodatkowym ich atutem. Łódź jest miastem dobrze skomunikowanym, a więc kwestia dojazdu do pracy czy do szkoły nie przedstawia wiekszego problemu. Do każdego miejsca docierają linie autobusowe i tramwajowe.

Sieć parkingów i osiedlowych miejsc postojowych zapewnia także prywatnym samochodom odpowiednie zaplecze. Natomiast budynki powstające w śródmieściu nabierają innego charakteru, zachowując dotychczasową konstrukcję i architekturę, idealnie wpasowują się w przedwojenną zabudowę.

Dodaj opinię